0800 604 406
  info@paradigmacc.sk

Jaký jste měli problém před objednáním naší služby?

Naše společnost TRACO Computers s.r.o. je jediný partner společnosti Apple pro oblast školství na Slovensku, Authorised Education Specialist. V rámci Plánu obnovy se připravují projekty pro oblast školství, kde bychom rádi v těchto projektech nabízeli produkty Apple pro školství.

Potřebovali jsme zjistit v jakém stavu, co se týká vybavenosti IKT technologiemi – zajímaly nás zejména tablety, se nacházejí základní školy na Slovensku. Průzkum jsme potřebovali provést na cca 1500 největších základních školách na Slovensku.

Splnila se vaše očekávání?

Byli jsme mile překvapeni přístupem a profesionalitou ze strany PARADIGMY. Také nás překvapilo, s jakou rychlostí se jim podařilo udělat pro nás potřebný průzkum.

Jaké přínosy jste díky naší spolupráci získali?

Podařilo se nám získat DB s aktuálními informacemi o stavu vybavenosti IKT základních škol. S těmito poznatky můžeme dále aktivně pracovat. Spolupráce s PARADIGMEM nám přinesla nové zkušenosti ohledně možnosti získávání informací. Služby call centra jsme využili poprvé. Předpokládáme, že je využijeme iv budoucnosti.

Doporučili byste nás i ostatním?

Určitě ano. Líbila se nám jejich profesionalita s jakou přistupují k řešení úkolů.

Andrej Kusenda
Adobe Certified Sales Professional Education
TRACO computers s. r. o.