0800 604 406
  info@paradigmacc.sk
ZSE

Očekávání při spouštění nových projektů jsou vždy splněna az toho důvodu je společnost PARADIGMA naší první volbou při rozbíhání nových projektů. Pokud někdo hledá kvalitu v poskytování služeb, tak společnost PARADIGMA tento požadavek dokáže splnit.

Detail
TUreality

Téměř dvouletá spolupráce naplnila naše očekávání. Každý klient se dovolá a může si domluvit osobní schůzku nebo obhlídku vybrané nemovitosti s naším realitním makléřem již během prvního hovoru. Máme jistotu, že každý hovor je vybaven. Kvalitní servis je pro nás priorita.

 

Detail
LeasePlan CZ

I když se jedná o externí spolupráci, celý tým je vnímán jako součást naší společnosti. V krátké době máme plně integrované postupy a proškolení operátoři jsou schopni vyřizovat požadavky jménem naší společnosti.

Detail
LeasePlan SK

Velice oceňujeme nízkou fluktuaci v týmu operátorů a jejich velkou chuť učit se a profesně postupovat. Operátoři PARADIGMY navíc řeší i skutečně kritické situace, kdy rychlost a přesnost musí být 100% zaručena a adresná.

 

Detail
TRACO computers s. r. o.

Byli jsme mile překvapeni přístupem a profesionalitou ze strany PARADIGMY. Také nás překvapilo, s jakou rychlostí se jim podařilo udělat pro nás potřebný průzkum.

Detail